فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک آراکس با قیمت ارزان

سود پرک آراکس با قیمت ارزان

سود پرک آراکس با قیمت ارزان توسط مراکز معتبر فروشگاهی آنلاین و حضوری در سراسر کشور توزیع می گردد. فروشندگان انواع سود پرک با خرید مستقیم این محصولات از شرکت مبدا، امکان خرید محصولی با کیفیت و با قیمت اقتصادی و مناسب را برای تمامی صنعتگران در اقصی نقاط کشور فراهم آورده اند. در سالهای اخیر واردات سود پرک از چین نیز با افزایش روبرو بوده است. این تولیدات از طریق گمرکات قانونی کشور و تحت نظر وزارت صنعت و معدن وارد کشور شده اند. از آنجا که در سالهای اخیر بازارهای داخلی با نوسانات بسیاری همراه بوده است و بر کارخانجات و شرکت های تولید انواع سود پرک داخل، هزینه های جانبی بیشتری تحمیل شده است، تامین بخشی از نیاز داخل از طریق واردات این محصولات از کشورهایی مانند چین انجام می پذیرد. خریداران سود پرک می توانند برای خرید این محصول به مراجع معتبر فعال حضوری و اینترنتی مراجعه نمایند.

سود پرک آراکس با قیمت ارزان

معرفی سود پرک آراکس

معرفی سود پرک آراکسسود پرک که با نام هایی چون سود سوزآور و کاستیک سودا شناخته می گردد یک متریال معدنی است که جامد و سفید رنگ است و در اشکال جامد و مایع در کارخانجات فرآوری این محصول تولید می گردد. این متریال در صنایع گوناگونی کاربرد دارد و کارخانجات متعددی در کشور تولید آن را بر عهده دارند.

سود پرک آراکس یکی از بهترین انواع سود پرک تولید داخل است که دارای خلوص بسیار بالایی است. این محصول در کارخانه تولیدی با به کارگیری بهترین سود پرک مایع و با استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی و همگام با فناوری روز دنیا در حوزه تولید انواع مواد اولیه شیمیایی تولید می گردد.

سود پرک آراکس در بسته بندی های متنوع و در حجم های گوناگون عرضه می شود. مهم ترین انواع این پکیج بندی ها، سطل های فلزی، کیسه های صنعتی با دوام، کیسه جامبو و پالت های صنعتی است. 

بسته بندی های تجاری و صنعتی علاوه بر آسان کردن حمل و نقل، دارای توضیحات کامل و جزئیات محصول می باشد و از نفوذ آب و رطوبت و خراب شدن محصول جلوگیری به عمل می آورد.

خرید سود پرک با قیمت ارزان

خرید سود پرک با قیمت ارزانبرای خرید سود پرک با قیمت ارزان و با کیفیت می توان از طریق مراجع فروشگاهی ذیل اقدام نمود:

 • نمایندگی های مجاز و معتبر شرکت ها و کارخانجات تولید کننده انواع سود پرک خوراکی و صنعتی
 • مراکز بازرگانی و واردات و صادرات
 • دفاتر بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی
 • بنکداری ها و عمده فروشی های مستقر در سطح بازارهای محلی
 • فروشگاه های کوچک تخصصی فعال در حوزه فروش سود پرک ایرانی و خارجی
 • مارکت های آنلاین فروش انواع مواد و متریال های صنعتی و شیمیایی پرکاربرد در صنایع سبک و سنگین 

سود پرک ایرانی یا وارداتی؟

سود پرک در انواع مختلف و با کیفیت های مختلف توسط برندهای گوناگونی در سطح جهان تولید می گردد. کشور ما یکی از مهم ترین تولید کنندگان سود پرک در جهان است، اما بخشی از نیاز صنایع گوناگون به این متریال صنعتی توسط واردات تامین می گردد.

برای بسیاری صنعتگران این سوال مطرح است که سود پرک ایرانی یا سود پرک وارداتی را استفاده نمایند؟

سود پرک تولید داخل از نظر کیفیت قابل رقابت با تولیدات وارداتی است و می توان گفت تولیدات ایرانی در این حوزه از مهم ترین تولیدات در حوزه متریال های معدنی صنعتی است. اما در سالهای اخیر تولید این محصول در ایران به دلیل نوسانات بازار متحمل هزینه های بالایی شده است که در قیمت نهایی محصول اثر گذار شده است.

به همین دلیل خرید عمده سود پرک وارداتی برای صنایعی که نیاز مبرمی به این محصول دارند اقتصادی تر است. برای مثال صنایع دارویی و صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله صنایعی هستند که استفاده بسیار زیادی از انواع سود پرک دارند. 

برای این مراکز و شرکت های تولید کننده خرید اشکال مختلف سود پرک وارداتی مانند سود پرک چینی ارزان تر است و می تواند هزینه های خرید متریال های مهم اولیه را برای کارخانجات کاهش دهد و ضمن ایجاد امکان تبادلات کالایی، برای کارخانجات سودآورتر است. 

واردات انواع سود پرک به ایران

واردات انواع سود پرک به ایراندر سالهای اخیر واردات انواع سود پرک به ایران از طریق گمرکات قانونی کشور و تحت نظر وزارت صنعت و معدن افزایش یافته است و این واردات در تامین بخشی از نیاز داخلی موثر بوده اند. محصولات چینی از مهم ترین تولیدات وارد شده در این زمینه به ایران بوده اند.

کشور چین دارای کارخانجات و برندهای تولید کننده بسیاری است که این متریال را تولید می نمایند و سود پرک چینی در بازارهای جهانی دارای خریداران بسیاری است. مراکز و مراجع متعددی در کشور واردات انواع این محصول به ایران را عهده دار هستند که مهمترین آنها مراکز ذیل هستند:

 1. مراکز بازرگانی و واردات و صادرات دولتی
 2. دفاتر بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی
 3. نمایندگی های فعال در حوزه خرید و واردات انواع متریال شیمیایی

واردات این محصولات علاوه بر ایجاد روابط تجاری قوی تر بین کشورهای وارد کننده و صادرکننده، نقش  مهمی در تامین نیاز صنایع مختلف داخلی به محصولاتی با کیفیت و با قیمت اقتصادی دارد.

بزرگترین تولید کننده های سود پرک در جهان

بزرگترین تولید کننده های سود پرک در جهانانواع متریال های شیمیایی صنعتی توسط برندها و شرکت های معتبر و پیشرفته در سطح جهان با استفاده از متریال های مرغوب تولید می گردند و خرید و فروش این ملزومات شیمیایی توسط مراکز فروشگاهی متعدد در سطح جهان صورت می پذیرد. خط تولید سود پرک در کارخانجات معتبر به روش کاملا صنعتی و پیشرفته انجام می پذیرد.

بزرگترین تولید کننده های سود پرک  در جهان در کشورهای ذیل مشغول به فعالیت هستند:

 • چین
 • ایران
 • روسیه
 • ژاپن

مواد اولیه انواع سود پرک با کیفیتی بالا توسط صنعتگران تولید می گردد و از نظر متریال های اولیه کشورهای مبدا بی نیاز هستند. شرکت های تولید کننده انواع سود پرک با به کارگیری  این مواد اولیه مرغوب و با استفاده دستگاه های پیشرفته صنعتی و همگام با پیشرفت های جهانی در حوزه تولید این متریال های شیمیایی، محصولی با کیفیت تولید می نمایند.

نمایندگی فروش انواع سود پرک چینی

نمایندگی فروش انواع سود پرک چینینمایندگی فروش انواع سود پرک چینی مراکز متعدد و معتبر آنلاین و فروشگاهی هستند. این نمایندگی ها با خرید مستقیم از برندهای تولید کننده و حذف واسطه های متعدد در خرید محصول، این متریال ها را با قیمتی ارزان تر از بازارهای شهری عرضه می نمایند.

امروزه برای تهیه انواع این متریال های شیمیایی در کمترین زمان ممکن می توان از طریق مارکت های آنلاین فروشگاهی اقدام کرد. این فروشگاه ها ضمن عرضه محصولات و تولیدات گوناگون از برندهای مختلف، امکان خریدی آسان را برای تمامی تولید کنندگان و صنعتگران فراهم کرده اند.

در سال های اخیر واردات انواع سود پرک مانند سود پرک نیز به کشور آغاز شده است و این نمایندگی ها علاوه بر توزیع تولیدات برندهای مجاز داخلی، تولیدات شرکت های معتبر خارجی را نیز عرضه می نمایند. 

اهمیت واردات سود پرک از چین

اهمیت واردات سود پرک از چیندر سالهای اخیر کشور ما به دلیل تحریم های پی در پی در بازارهای جهانی با مشکلات زیادی همراه بوده است و تولید انبوه برخی متریال های پر استفاده در صنایع در کارخانجات تولیدی داخل کاهش یافته است.

سود پرک از جمله متریال های معدنی و شیمیایی است که در صنایع گوناگون از صنایع غذایی گرفته تا صنایع دارویی به کار گرفته می شود و عدم وجود به اندازه این محصول در داخل کشور، فرایند تولید انواع محصولات را با مشکل مواجه می نماید. 

اخیرا واردات انواع این متریال شیمیایی از کشورهایی مانند چین رونق بیشتری گرفته است. اهمیت واردات سود پرک از چین دارای زوایای مختلفی است که به مهم ترین آنها اشاره می گردد:

 • امکان ایجاد شرایط مبادلات کالایی در قبال خرید انواع مختلف سود پرک
 • فراهم آوردن شرایط مطلوب برای مبادلات تجاری بیشتر
 • کمک به ارزآوری های غیرنفتی با مبادلات کالاهای تولید شده دو کشور
 • قیمت اقتصادی و مناسب تر برخی از اشکال سود پرک چینی نسبت به تولیدات داخلی
 • صرفه اقتصادی برای کارخانجات و صنایع پر استفاده سود پرک مانند صنایع غذایی و صنایع تولید انواع چربی زداها و شوینده ها

قیمت فروش انواع سود پرک وارداتی

قیمت فروش انواع سود پرک وارداتیقیمت فروش انواع سود پرک وارداتی با توجه به آیتم هایی چون برند تولید کننده، کیفیت متریال مورد استفاده در تولید، کیفیت بسته بندی، میزان تاثیرگذاری، کیفیت عملکرد و حجم تعیین می گردد. برای بسیاری از مراکز صنعتی مانند کارخانجات داروسازی، کارخانجات تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، و صنایع نفت و گاز و پتروشیمی  و مراکزی از این دست خرید محصولی با کیفیت و با قیمت اقتصادی و مناسب ضروری به نظر می رسد.

قیمت عمده انواع سود پرک وارداتی به روش های متعددی قابل استعلام است که مهمترین آنها روش های ذیل می باشند :

 • مراجعه حضوری به فروشگاه های مستقر در سطح بازارهای محلی و استعلام قیمت از مراجع فروش سود پرک در تهران، فروش سود پرک در مشهد و سایر شهرستان ها
 • استعلام قیمت انواع متریال های شیمیایی به روش تلفنی از طریق نمایندگی فروش سود پرک
 • کسب اطلاع از قیمت انواع محصولات به روش آنلاین از مراکز اینترنتی فروشنده سود پرک

قیمت اقسام مختلف سود پرک متناسب با برند و کیفیت تعیین می شود. با توجه به نوسانات بازارهای جهانی، قیمت این محصول با افزایش همراه بوده است.

فروشگاه های اینترنتی آنلاین عرضه کننده ارزان ترین و مرغوب ترین محصولات و تولیدات شیمیایی وارداتی هستند. از آنجا که این مراکز فروشگاهی به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از شرکت های تولید کننده مبدا خرید می نمایند، قیمت نهایی محصولات در این فروشگاه ها برای خریدار سود پرک بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

بهترین برندهای سود پرک وارداتی

بهترین برندهای سود پرک وارداتیبرای اطلاع از بهترین برندهای سود پرک صادراتی می توان با جست و جویی ساده در فضای اینترنت به نتایج خوبی دست یافت. امروزه علاوه بر فروشگاه های حضوری و نمایندگی های فعال در بازارهای بورس شهری، مارکت های آنلاین نقش مهمی در خرید محصولی برند و با کیفیت دارا هستند.

این فروشگاه های اینترنتی علاوه بر تنوع بالای محصولات، امکان مشاوره تلفنی و آنلاین در زمینه خرید انواع محصولات را فراهم آورده اند و با ارائه کالاهایی با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی، شرایط مناسبی برای خرید فراهم آورده اند. 

فروشگاه اینترنتی انواع سود پرک در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع سود پرک در ایرانفروشگاه های اینترنتی عرضه سود پرک در انواع مختلف بسیار متعدد هستند و تنوع بالایی از محصولات را ارائه می کنند. برای خرید انواع سود پرک مانند سود پرک کلر پارس و سود پرک نیرو کلر  باید دقت نمایید که از فروشگاه هایی محصول مورد نظر را خریداری کنید که محصولات خود را تضمین می نمایند.

اگر شما در خرید انواع این متریال های صنعتی و شیمیایی سررشته و تجربه ای ندارید بهتر است با کارشناسان و متخصصان فعال در مارکت های آنلاین مشورت نمایید.

کارشناسان فروشگاه های اینترنتی آنلاین که در زمینه انواع متریال های صنعتی و شیمیایی تخصص دارند می توانند راهنمایی های لازم را به شما عرضه کنند و در انتخاب محصولی بهینه و با کیفیت راهنمای خوبی باشند.

عرضه انواع سود پرک ارزان در کشور بر عهده مراکز فروشگاهی عمده و جزئی فعال در بازارهای محلی و مارکت های آنلاین می باشد. 

پخش عمده سود پرک به سراسر کشور

پخش عمده سود پرک به سراسر کشورپخش عمده سود پرک به سراسر کشور توسط مراکز مجاز متعددی صورت می پذیرد. مهمترین این مراکز را می توان اینگونه برشمرد:

 • عمده فروشی ها و بنکداری های معتبر در حوزه فروش انواع متریال های شیمیایی و صنعتی
 • نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولید کننده
 • مراکز بازرگانی و واردات و صادرات دولتی و خصوصی پخش انواع مواد شیمیایی صنعتی
 • مارکت های آنلاین فعال در حوزه فروش و نمایندگی  سود پرک صنعتی به صورت کلی و عمده

مارکت های آنلاین از جمله بهترین مراکزی هستند که علاوه بر ارائه محصولات متنوعِ کارخانجات تولیدی داخلی، فروش انواع محصولات را به صورت کلی و عمده انجام می دهند. این مراکز با حذف واسطه های متعدد در فروش محصولات، قیمتی اقتصادی و ارزان را برای انواع سود پرک های ایرانی و خارجی تهیه شده از متریال های مرغوب ارائه می دهند و امکان خرید را برای تمامی مصرف کنندگان با هر سطح بودجه ای فراهم می آورند.

بزرگترین عمده فروش سود پرک

بزرگترین عمده فروش سود پرکاگر به دنبال بزرگترین عمده فروشان سود پرک در تهران و شهرستان های هستید می توانید برای خریدی مطمئن و بهینه به مراکز مجاز اینترنتی و حضوری مراجعه نمایید. این مراکز با خرید مستقیم از برندهای مبدا، تنوع بالایی از محصولات را ارائه می دهند.

صنعتگران فعال در حوزه صنایع مختلف برای خرید عمده این تولیدات می توانند از طریق مارکت های اینترنتی اقدام نمایند. فروشگاه های اینترنتی که استفاده از آنها در سطح جهانی بسیار گسترده شده است از جمله بهترین مراکز فروش عمده انواع مواد شیمیایی مانند سود پرک هستند.

این مارکت های آنلاین علاوه بر تنوع بالای محصول و ارائه تولیدات برندهای معتبر داخلی، از قیمت های مقرون به صرفه و اقتصادی برخوردارند و امکان خریدی آسان را برای تمامی صنعتگران فراهم آورده اند. 

مرکز خرید انواع سود پرک باکیفیت چینی

مرکز خرید انواع سود پرک باکیفیت چینیمراکز خرید انواع سود پرک با کیفیت ِ چینی به صورت آنلاین و حضوری در سطح کشور مشغول به فعالیت می باشند.. برای خرید بهترین نوع این متریال های شیمیایی در کشور می توان به مراکز مجاز آنلاین و حضوری مراجعه نمود.

خرید از بازارهای اینترنتی عرضه کننده مواد شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف دارای مزایای بسیاری است که از جمله آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تنوع بالای محصولات از نظر کیفیت و برند
 • امکان کسب مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی و کسب اطلاع و آگاهی از انواع تولیدات ارائه شده
 • امکان استعلام قیمت سود پرک تولید داخلی و وارداتی مانند قیمت سود پرک نیرو کلر، سود پرک خوزستان و سود پرک گوهر
 • تضمین کیفیت کالاها و تولیدات در معرض فروش 
 • امکان مطالعه مقالات و نگاشته های علمی پیرامون انواع سود پرک های خوراکی و مورد استفاده در صنایع
 • ارسال سریع و بدون وقفه محصولات خریداری شده 

آشنایی با شکل های مختلف هیدروکسید سدیم

آشنایی با شکل های مختلف هیدروکسید سدیمسود پرک که در کشور ما با نام های سود سوزآور و یا کاستیک سودا شناخته می شود دارای اشکال مختلفی است. نام علمی این محصول سدیم هیدروکسید است و ترکیبی معدنی محسوب می گردد. برای آشنایی کامل با شکل های مختلف هیدروکسید سدیم می توان به مقالات علمی معتبر رجوع نمود.

مهم ترین شکل های این مواد معدنی به صورت خلاصه در موارد زیر برشمرده می شوند:

 1. سود پرک مایع که با نام های سود سوزآور مایع و سود مایع شناخته می گردد.
 2. سود پرک جامد که خود دارای اقسام مختلفی است که از جمله آنها موارد زیر هستند:

الف) پرک (فلس): این سود دارای شکلی چیپس مانند است و در تکه هایی کوچک و نازک عرضه می گردد.

ب) سود پرک دانه ای: شکل این سود جامد، دانه های مدور کوچک است.

ج) بلوک های قالبی: این سود جامد در قالب هایی با ابعاد کوچک و بزرگ عرضه می گردد. 

انواع مختلف سود سوزآور به فراخور کیفیت و جامد یا مایع بودن در صنایع مختلفی به کار گرفته می شود. امروزه مهمترین استفاده از این متریال های معدنی در تولید انواع مواد غذایی و دارویی می باشد. 

مهمترین کاربردهای انواع سود پرک

مهمترین کاربردهای انواع سود پرکسود پرک دارای خواصی مانند چربی بری قوی، تنظیم کنندگی محیط های اسیدی و تنظیم پی اچ است و به همین دلیل در صنایع گوناگونی به کار گرفته می شود. مهم ترین کاربردهای انواع سود پرک در صنایع زیر است:

 1. صنایع کاغذ سازی و تولید انواع کارتن ها و مقواهای مورد استفاده در صنایع بسته بندی انواع محصولات تولیدی کارخانجات مختلف
 2. صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی
 3. تولید انواع صابون ها و شوینده ها
 4. داروسازی 
 5. صنایع غذایی و تولید محصولات غذایی متنوع مانند انواع شکلات ها و نوشابه ها
 6. صنعت تولید انواع مختلف کاشی و سرامیک
 7. تولید انواع مایعات زداینده چربی و آلودگی
 8. تولید انواع مواد ضد عفونی کننده و ضد باکتری
 9. صنعت نساجی و چرم سازی
 10. کاربرد در پالایشگاه های نفت
 11. صنایع نظامی و هسته ای
 12. صنعت تولید انواع شیشه و فلزات
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی که یکی از انواع سود پرک است که از کشور چین وارد می شودکه این سود پرک کاملا استیل شده است که در بسته بندهای آن از کیسه های دو جداره پلی اتیلن استفاد

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی