فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی که یکی از انواع سود پرک است که از کشور چین وارد می شودکه این سود پرک کاملا استیل شده است که در بسته بندهای آن از کیسه های دو جداره پلی اتیلن استفاده می شود.که سایت های زیادی در اینترنت وجود دارد که به فروش عمده سود پرک کاستیک مشغول اند،که ما می توانیم با جستجو در گوگل این سایت هارا پیدا کنیم.

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

تجارت سود پرک کاستیک

تجارت سود پرک کاستیک برای تاجران این محصول سود بسیاری دارد. که این به خاطرکاربرد واستفاده این ماده در صنایع مختلف است طوری که در بیشتر صنایع به عنوان ماده اولیه و اصلی استفاده می شود و بدون وجود این ماده تولید امکان پذیر نیست. و تجارت این محصول همیشه بازارخوبی دارد و بسیاری از صنایع حتی با گران شدن این محصول باز هم مجبور به خرید این محصول هستند چون با نبودن این محصول  کار تولیدی آن ها تعطیل می شود. و حتی در بعضی از مواقع این محصول جایگزین محصولات دیگر می شود مانند استفاده از سود پرک در کارواش ها به جای استفاده از مواد شوینده تا هزینه های کارواش داران را کاهش دهد. 

فروش عمده سود پرک کاستیک

فروش عمده سود پرک کاستیک توسط چهارگروه زیر انجام می شود: 

 • شرکت تولید کننده این محصول 
 • شرکت وارد کننده محصول 
 • نمایندگی ها که از طرف شرکت ها برای پخش راحت و آسان محصول به سراسر بازار های ایران انجام می شود 
 • مراکز پخش و عرضه محصول 

که این چهارگروه علاوه بر فروش حضوری محصول به فروش غیره حضوری محصول هم مشغول اند. فروش غیر حضوری همان فروش از طریق سایت های اینترنتی انجام می شود که برای خرید آنلاین سود پرک چینی باید به همین سایت ها مراجعه کنیم. که ما می توانیم در این سایت ها به راحتی با مقایسه انواع سود پرک وقیمت های مختلف یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب را خریدکنیم.

سایت های فروش پرک کاستیک به صورت عمده

سایت های فروش پرک کاستیک به صورت عمده را می توان با جستجو در شبکه های اینترنتی مطلع شد که در این سایت ها فروشندگان مختلفی مانند شرکت تولید کننده،نمایندگان، مراکز پخش و عرضه و شرکت های وارد کننده از طریق این سایت هااقدام به فروش محصول به صورت آنلاین کرده اندکه ما میتوانیم با مراجعه با این سایت ها انواع سود پرک با بر ند های مختلف قابل مشاهده است که ما می توانیم با مقایسه انواع محصول، یک محصول با کیفیتو قیمت مناسب را سفارش دهیم تا محصول سریع برای ما درب منزل یا محل کار ارسال شود.

سود پرک چینی

سود پرک چینی در انواع مختلفی وجود دارد و وارد کننده این محصول توانسته انواع مختلف و کیفیت های خوبی از این محصول را وارد کشور کند. که ما می توانیم با یک جستجو ساده در گوگل از انواع سود پرک چینی و قیمت های آن مطلع شد.

واردکننده انواع سود پرک به کشور

واردکننده انواع سود پرک به کشور

وارد کننده انواع سود پرک به کشور توانسته سود پرک را از کشور های مختلفی مانند چین وارد کند و با وارد کردن این محصول سود زیادی را عاید خود کند چون این محصول از مواد اولیه بسیاری از صنایع است.و همیشه این محصول مشتریان خود را دارد به خصوص اگر کیفیت محصول در سطح بالای باشدسود فراوانی برای فروشنده و واردکننده این محصول دارد.


نماینده فروش سود پرک چینی در کشور

نماینده فروش سود پرک چینی در کشورنماینده فروش سود پرک چینی در کشور که توسط شرکت وارد کننده محصول ایجاد می شود تا بتوانند محصول را سریع تر و راحت تربه تمام بازار های کشور عرضه کنند . این نمایندگان که محصول را مستقیم و بدون واسطه از شرکت واردکننده گرفته است به همین دلیل قیمت این نمایندگی ها ارزان تر است.که در این نمایندگی ها انواع سود پرک چینی با کیفیت های مختلف را می توان یافت.که ما می توانیم با یک جستجوی ساده در شبکه های اینترنتی مختلف نام این نمایندگی ها که در بعضی از شهر های ایران وجود دارد اطلاع پیدا کنیم تا بتوانیم برای خرید به این نمایندگی ها مراجعه کنیم که این نمایندگی ها علاوه بر فروش حضوری محصول به فروش غیره حضوری محصول هم مشغول اند که فروش غیره حضوری با ایجاد سایت های مختلف به فروش آنلاین محصول پرداخته اند.

کاربرد های مختلف سود پرک در صنعت

کاربرد های مختلف سود پرک در صنعتاز
کاربردهای سود پرک می توان به موارد زیر اشا
 ره کرد 

 • صنایع
 • تولید
  کارتن و کاغذ
 • صنایع
  چرم و نساجی

صنایع
نفت و گاز و پترو شیمی

 • خنثی‌سازی
  اسید و باطری سازی
 • چربی
  گیرها و سایر صنایع وابسته
 • صنایع
  غذائی، صنایع شیر، کنسرو سازی
 • نوشابه
  سازی، کارخانه قند و شکر، کارخانه روغن
 • صنایع
  دارو سازی، الکل‌سازی و آرایشی و بهداشتی
 • صنایع
  فلزی و تولید شیشه روی، آلومینیوم، گالوانیزه و آبکاری
 • سود
  پرک کاربرد فراوانی در صنعت نفت و گاز دارد
 • سود
  پرک کاربرد فراوانی در صنایع نظامی دارد
  .
 • سود
  پرک برای صنایعی که با عوامل بیماری‌زا مواجه می‌شوند هم کاربرد دارد
  .
 • سود
  پرک در صنعت پلیمر و پت هم مصرف فراوانی دارد لذا به عنوان چربی بر استفاده می‌شود
  .
 • در
  صنعت پالایش نفت و گاز ، از سود کاستیک برای حذف ترکیبات اسیدی از گاز های سوختی
  پیش از ورود به محیط استفاده می شود
  .
 • از
  سود پرک در حالت مایع (سود مایع) برای تمیز کردن محیط (رزین ها) و سیستم
  کروماتوگرافی استفاده می شود
  .
 • در
  مصارف خانگی استفاده می شود، محلول های لوله بازکن و محلول های سفید کننده هستند
  .

قیمت سود پرک چینی مرغوب در بازار ایران

قیمت سود پرک چینی مرغوب در بازار ایران قیمت سود پرک چینی مرغوب در ایران را می توان با جستجو در سایت ها یا وب سایت ها ی مختلف جویا شد که  قیمت این سایت ها همیشه به روز رسانی می شود قیمت سود پرک مرغوب به نوع برند،نوع سود پرک، و کیفیت  آن بستگی دارد. که قیمت جهانی سود پرک چینی را در همین سایت های اینترنتی می توان مشاهده کرد.مشخصات سود پرک چینی خوب شامل موارد زیر است:

1بلورین سفید، شفاف، و درخشان با شد،

2غیر فرارو دارای خاصیت خورندگی بالایی باشد،که رطوبت هوا را به راحتی جذب کند.

3هنگامی که با آب یا اسید خنثی حل شود گرمایی قابل توجهی از خود تولید کند 

طرز تهیه سود پرک چینی شامل موارد زیر است.

سود سوز آور مایع از فرایند هیدولیز مخلول نمک تولید می شود که سود مایع در پتروشیمی هاو واحد های تولید سود مایع تولید می شود و بعد از انتقال توسط تانکر های مخصوص به واحد های تولید سود پرک در مخازن مخصوصی تخلیه می شود سود مایع در کارخانه ها از مخزن اصلی به مخزن هوای کوچک انتقال می یابدو بعد به دست سینی های نیکل سر ریز می شود و با حرارت 1400در جه سانتی گراد از سود مایع 50درصد به 98درصدتغلیظ می شود. سود مایع پس از حرارت کافی به دستگاه درایو خنک کن منتقل می شود و با سرمایش به ورقه های نازک پرک تبدیل می شود در این فرایند آب موجوددر سود کاستیک تبخیر شده و محصول این فرایند سود پرک است.   

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات سود پرک | صادرات سود پرک 98 درصد به عراق

صادرات سود پرک با غلظت و کیفیت 98 درصد به کشورهایی همچون عراق به دلیل تقاضای گسترده ای که در این زمینه دارد، به شکلی متنوع در حال انجام است. کارایی بی نظیر انوا

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی