فروش سود پرک
خانه / سود پرک آرمان / سود پرک گوهر پارس | فروش سود پرک آرمان به صورت مستقیم

سود پرک گوهر پارس | فروش سود پرک آرمان به صورت مستقیم

فروش سود پرک گوهر پارس به صورت مستقیم در بازار های ایرانی انجام می شود. این محصولات اغلب به دو شیوه اینترنتی و سنتی مورد معامله قرار می گیرد تا در دسترس بازار ها قرار بگیرد . در میان انواع متفاوت سود هایی که وارد بازار ها می شود پر طرفدار ترین نمونه ها سود پرک می باشد که در بسته بندی های 25 کیلویی وارد بازار ها می شود . سود پرک یا سود سوز آور ماده ای جامد و سفید رنگ است که دمای ذوب آن ۱۳۹۰ درجه سانتی گراد و چگالی اش ۲.۱۳ کیلوگرم است این ماده به سهولت میتواند رطوبت هوا را جذب نماید و به همین دلیل باید هنگام حمل و نقل تحت پوششهای حفاظتی لازم قرار بگیرد . کاربردهای سود مرک در صنعت بسیار وسیع است صنایه مختلف با رویکردهای مختلف از این ماده استفاده میکنند . سود پرک تولید شده در شرکت گوهر پارس یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده در کشور میباشد . کاربدهای مختلفی سود پرک در صنایع دارد که از کاربردهای میتوان در صنایع رنگرزی و تولید کاغذ از آن استفاده کرد . سود پرک ماده ای ارزشمند برای تولید کنندگان صنایع مختلف است .به همین دلیل است که بازار خرید و فروش خوبی در کشور دارد . 

سود پرک گوهر پارس | فروش سود پرک آرمان به صورت مستقیم

برند های سود پرک در ایران

سود پرک را در بازار ها به خودی خود می توان در نمونه های متفاوتی یافت کرد که دو نمونه از این موارد سود پرک مایع و سود پرک جامد می باشد. هر دو نمونه سود پرک در بازار های کشور ما با استقبال گسترده ای مواجه می باشد. این محصولات در فروشگاه ها و مراکز خرید ایرانی می توان با برند های مختلفی تهیه کرد که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 • برند سود پرک آرمان
 • برند سود پرک گوهر شیمی
 • برند سود پرک کیمیا شیمی
 • برند سود پرک کیمیا پارس شایانکار
 • برند سود پرک بندر امام

کاربرد سود پرک آرمان در صنایع مختلف

فروش سود پرک آرمان در کشور ما از این بابت به طور عمده انجام می شود که شاهد کارایی گسترده این محصولات در صنایع مختلف می باشیم. محصولات مورد نظر در نمونه های جامد، مایع، کریستال و … هستند با توجه به کارایی و ویژگی هایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرد. چپند نمونه از این موارد به قرار زیر است:

 • سود پرک آرمان در کنسرو سازی
 • سود پرک آرمان در تولید آلومینیوم
 • سود پرک آرمان در صنایع شیر
 • سود پرک آرمان در باطری سازی
 • سود پرک آرمان در صنایع رنگرزی

فروش سود پرک آرمان

فروش سود پرک آرمان در کشور ما با استقبال گسترده خریداران عمده در کارخانه های تولیدی مختلفی قرار می گیرد. این محصولات از بهترین ترکیبات در شرکت تولیدی ساخته می شوند تا در بازار ها عرضه شوند. فروش سود پرک آرمان را در شهر های زیادی از کشور مان انجام می شود که در ادامه نام این شهر ها را بیان می کنیم که به قرار زیر است:

 • شهر اراک
 • شهر مشهد
 • شهر کرمان
 • شهر اردبیل
 • شهر همدان

سود پرک آرمان به صورت مستقیم

فروش سود پرک آرمان در بازار ها به طرق مختلفی انجام می شود و یکی از این موارد فروش مستقیم است. این شیوه معاملاتی به دو روش اینترنتی یا از طریق درب کارخانه تولیدی انجام می شود. در شیوه اینترنتی مشتری با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می تواند سفارشات خود را انجام دهد.

قیمت سود پرک گوهر پارس

قیمت سود پرک گوهر پارس سود سوز آور تولید شده درخط تولید سود پرک گوهر پارس ضمن دارا بودن استانداردهای ملی و بین المللی به دلیل بهره مندی از تکنولوژی جدید در تولید سود پرک با کیفیت بالا، عرضه می گردد . به همین دلیل است قیمت سود پرک گوهر پارس به دلیل کیفیت بالا اندکی نسبت به برندهای دیگر بالاتر است . سود پرک علاوه بر بسته بندی کیسه ای ، بشکه ای ، پالت و جامبو بگ در بسته بندی سطلی نیز عرضه می شود که قیمت انها در مقایسه با بسته بندی کیسه ای گرانتر است و این بسته بندی ها می تواند برای گروهی از مشتریان با توجه به شیوه مورد نظر حمل و نقل سود پرک و همچنین میزان مصرف ، مطلوب و مورد نظر باشد . 

صادرات سود پرک گوهر پارس به کشور های همسایه

صادرات سود پرک گوهر پارس به کشور های همسایهشرکت صادرات سود پرک گوهر پارس امروزه در داخل کشور با وجود تولید کنندگان فراوان سود پرک ، توانسته مقدار تولید را بیش از نیاز داخلی فراهم کند و از همین رو تولید کنندگان سود پرک به دنبال افزایش سهم خود از بازارهای خارجی هستند . در نتیجه امروزه با توجه به نیاز کشورهای همسایه تمایل بالایی برای صادرات سود پرک وجود دارد .  از این رو واحدهای بسیاری از داخل برای تولید این محصول فعال شده اند و در نتیجه تولید کنندگان سود پرک دارای انگیزه بالایی شده اند که افزایش تولید داشته باشند. کشورهایی همانند عراق نیازمند سود پرک می باشند چرا که در بخش نفت ، عراق بشدت به آن نیاز دارد . همچنین ترکمنستان هم برای بخش نفت و پنبه به شدت به سود پرک نیازمند است . لذا سود پرک بخش بزرگی از صادرات غیر نفتی ایران را به خود اختصاص می دهد و در نتیجه بسیاری از شرکت ها در تولید و تامین این محصول فعال شده اند . 

بازار خرید و فروش سود پرک گوهر پارس

بازار خرید و فروش سود پرک گوهر پارس مرکز فروش سود پرک گوهر پارس در ایران رونق خوبی دارد. سود پرک گوهر پارس یکی از کارخانه های قدیمی در ایران است که محصولات با کیفیت تولید می کند . سود پرک با ساختار شیمایی NaOH و با خلوص ۹۸% و رنگ سفید و پولکی شکل می باشد . این ماده شیمیایی پر مصرف به عنون چربی گیر صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود. این صنایع با توجه به کاربرد فراوان سود پرک همیشه به دنبال تهیه سود پرک با کیفیت زیاد هستند . سود پرک این شرکت یکی از انواع سود پرک های با کیفیت و قیمت مناسب می باشد که امروزه در بازار خرید و فروش معامله آن به خوبی انجام می شود . 

فروشگاه معتبر سود پرک گوهر پارس

فروشگاه معتبر سود پرک گوهر پارس‌گروه تولیدی گوهر پارس در سال ۱۳۷۷ توسط چند تن از صنعتگران خبره و با تجربه جهت تولید سود پرک طبق استاندارد بین المللی با ثبت برند گوهر کار خود را آغاز کرد. فروشگاه های معتبری در این راستا فعالیت می کنند که معتقدند که صنایع متکی به منابع اولیه باید بیش از پیش توسعه و گسترش پیدا کند . این فروشگاه های معتبر بیشتر در استان خوزستان که منبع تولید سود پرک اصل گوهر پارس می باشد موجود می باشند . با توجه به مشخصات سود پرک گوهر پارس این شرکت  توانسته است با تولید با کیفیت این محصول در سراسر کشور و عرضه آن به اکثر فروشگاه های معتبر فروش قابل توجهی داشته باشد که این خود نوعی تجارت داخلی به حساب می آید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com
آراد شیمی