فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک 98 در صد | فروشگاه خرید سودپرک 98 درصد

سود پرک 98 در صد | فروشگاه خرید سودپرک 98 درصد

سود پرک 98 در صد محصول تولیدی هیدروکسید سدیم است که در کشورهای مختلف تولید می شود. این ماده در صنایع پتروشیمی استفاده و کاربرد فروانی دارد و هدف از این مطلب آشنایی با مشخصات و چگونگی خرید این محصول است.سود پرك كريستال و سود پرك از محصولات پتروشيمی می باشند که برای جداسازی مواد از هم استفاده می شود برای مثال سود پرک کریستال در صنعت جداسازی بنزین و گازوئیل استفاده می شود چه بسا اگر این محصول وجود نداشت نمی توانستیم بگوییم که کشوری پیشرفته است.

سود پرک 98 در صد | فروشگاه خرید سودپرک 98 درصد

تولید سودپرک در صنایع شیمیایی

یکی از محصولات پتروشیمی ” هیدروکسید سدیم ” است. هیدروکسید سدیم در صنایع شیمیایی به نام های مختلف :

 • سود سوزآور
 • سود کاستیک
 • سودپرک
 • سود مایع ( به حالت مایع )
 • چربی گیر صنعتی
 • کاستیک سودا

وجود دارد. سود پرک کریستال و سود پرک پتروشیمی مي باشند

تولیدات هیدروکسید شامل : سودپرک 98 درصد، سودگرانول و پودر هیدروکسید است که هر کدام کاربرد مختلفی دارند.سوال اینجاست که سودپرک 98 درصد چه تفاوتی با سودپرک دارد؟ کاربرد سودپرک 98 درصد در این صنعت چیست؟سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند سودپرک 98 درصد به سودپرکی می گویند که 98 درصد آن خالص است، و وجود ناخالصی بسیار ناچیز است. ( 1 درصد یا 2 درصد )بیشتر بدانیدسود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند سودپرک 98 درصد در روی بسته بندی محصولات تولید شده به شکل ( 98% -1 یا 1+98% ) دیده می شود.سودپرک یک ماده قلیایی ( باز ) است که کاربرد وسیعی در این صنعت دارد.بیشتر بدانیدسود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشندعلت کاربرد وسیعپرک واکنش پذیری سریع آن است.سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشندسودپرک ( هیدروکسید ) دارای ویژگی های زیر است.سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند

 • واکنش گیر سریع
 • باز قوی
 • در محلول ذخیره ساز
 • مواد اولیه مواد شیمیایی

فرآورده های تولیدی سودپرک

از سودپرک محصولات مختلفی تولید می شود و موارد استفاده آن گوناگون است. در اینجا به اختصار به توضیح هر کدام پرداخته ایم :سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشندسود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند 1. مواد شیمیایی
حدود 40 درصد از هیدروکسید سدیم مواد پایه تولیدات مواد شیمیایی است.
2. موادشوینده و ضدعفونی
تولید ( صابون، شوینده های خانگی و صنعتی، لوله بازکنی، سفید کننده ها و … )سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند
3. داروسازی و پزشکی
بسیاری از مسکن ها مثل آسپرین تا مسکن های قوی که مانع انعقاد خون می شوند از این مواد تولید می شود.
4. کاغذ و خمیر کاغذ
سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشنداز فرآورده سودمایع برای تولید کاغذ استفاده می شود.
5. صنعت آلومینیوم سازی
سنگ معدن را در هیدروکسید سدیم حل می کنند تا از آن آلومینیوم استخراج کنند.

سود مایع همان هیدروکسید سدیم است که در محلول آب ترکیب شده است.
نکته :
فروشگاه های خرید این محصول فعالان و آزمایشگاه های حوزه شیمیایی است که این محصول را به کل نقاط ایران می فروشند.

مشخصات شیمیایی و فیزیکی سودپرک

 • این ماده به صورت جامد است و رنگ آن سفید می باشد، ظاهر آن به شکل پرک شده است.سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند
 • دمای ذوب این ماده 1390 درجه سانتیگراد است.
 • چگالی 13/2 گرم بر سانتی متر مکعب است.
 • بدون بو
 • نقطه ذوب 321 درجه سانتیگراد
 • نقطه جوش 385 درجه سانتیگراد

بیشتر بدانید
در هنگام حمل ونقل سودکاستیک ( سودپرک ) در پوشش حافظتی قرار دهید و دلیل این کار به این خاطر است که این ماده سریع رطوبت هوا را جذب کرده و واکنش می پذیرد.سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند
بیشتر بدانید
سودکاستیک در تماس با پوست سریع آن را می سوزاند و این به دلیل ( خاصیت خورندگی ) آن است، پس هنگام استفاده از این مواد موارد حفاظتی را را رعایت کنید.

روش تولید انواع سود پرک

روش تولید انواع سود پرک

سود پرك يا همان  (سديم هيدروكسيد) بيش از ٩٥ درصد ظرفيت توليد كار وسود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند تقريبا ١٠٠ درصد ظرفيت توليد سديم هيدروكسيد (سود كلينيك يا سود پرك ) برا اساس فرايند هيدروليز آب نمك ميباشد.امروزه به طور كلي سه روش براي توليد سود پرك به صورت مرسوم وجود دارد كه به شرح زير است:                          

١-روش ممبران (غشايي): در واقع يك نوع تكنولوژي جديد ميباشد تفاوت اين روش با روش ديافراگم در اطراف هر يك از الكترود هاي قرار گرفته در محلول به جاي ديافراگم توسط غشاء احاطه شده است.  سود پرك كريستال و سود پرك پتروشيمي ميباشند               ٢-روش ديافراگم :با استفاده از روش سلوب ديافراگمي ،كلر ،سود كاستيك ، و هيدروژن به صورت هم زمان توليد ميشوند آب نمك اشباع به بخش آند سلول جايي كه گاز كلر آزاد ميشود وارد ميگردد ٣-روش مركوري(جيوه ايي) : در اين روش كه به اسم فرايند  كستنر، كلنر نيز شناخته ميشود ،محلول اشباع آب نمك در بالاي يك لايه نازك از جيوه قرار ميگرد. كه جيوه به عنوان كاتد ايفاي نقش ميكند و با سديم توليد شده در محلول برهم كنش نموده و تركيب مخلوطي از سديم و جيوه (آمالگام) به دست مي آيد.آمالگام سديم -جيوه به طور پيوسته از رآكتور خارج شده و با آب واكنش ميدهد.و منجر به تجزيه اين مخلوط به سديم هيدروكسيد ،هيدروژن و جيوه ميشود. جيوه بدست آماده به فرايند جيوه ايي بازگردانيده ميشود و كلر تشكيل شده در آند به شكل گاز از راكتور خارج ميشود. روش جيوه ايي به دليل نگرانيهاي زيست محيطي و مسموميت هايي كه به خاطر جيوه در كشورهاي مختلف به وجود آمده است منسوخ گرديده.قيمت سود پرك هم به موارد قابل توجهي مرتبط ميباشد

کاربرد سود پرک در صنعت

کاربرد سود پرک در صنعت

سود پرک کاربردی بسیار در صنعت پتروشیمی دارد و باعث شده است که این محصول در اکثر کشورهای بزرگ صنعتی مثل ایران استفاده شود البته بیشترین استفاده از این محصول در دستان کشور ایالات متحده امریکا است که بخاطر وجود معادن و پالایشگاه های بی شمار از این محصول لستفاده خیلی زیادی می کند تا بتواند خود را در صدر برترین کشور های جهان نگهدارد.از کاربرد سود پرک می توان به مخلوط آوری کیک زرد اشاره کرد که باعث می شود محصولات و مواد در تولید کیک زرد با هم مخلوط شوند یا اینکه باعث می شود تا بنزین از نفت جدا شود و به یک ماده و محصول مستقل در بیاید و تمامی این کاربرد ها مستلزم وجود این مادهداست حتی در صنعت تولید کریستال و برای اینکه در هنگام ضربه کریستال نشکند از این محصول یعنی‌ سود پرک استفاده می شود پس سود پرک یک محصول خیلی مهم در دنیال پیشرفته امروزی است.

معرفی انواع سود هیدروکسید

معرفی انواع سود هیدروکسیدسود هیدورکسید یا همان سدیم هیدروکسید محصولی است که انواع آن مثل سود المکنز یا سود جیوه و یا سود منیزیم در تولید انواع محصولات استفاده می شود مثلا از سود جیوه در ساخت وسایلی مثل کاغذ‌ و رنگ و جوهر استفاده می شود و اگر این فرآورده نباشد نمی توان رنگ و کاغذ و خودکار تولید کرد.سود منیزیم در تولیدات لباس و چرم مصنوعی و الیاف مصنوعی استفاده می شود و وجود این محصول بسیار حیاتی است زیرا اگر وجود نداشت دیگر خبری هم از لباس نبود چون ۷۰٪ لباس از الیاف مصنوعی است و در نهایت سود المکنز که در تولید قرص و دارو و محصولات شیمیایی و بهداشتی استفاده می شود البته مقدار آن در تولیدات باید بسیار کم باشد چون اگر زیاد باشد باعث مرگ کسانی می شود که از آن استفاده کرده اند چون این ماده و فرآورده دارای هیکوفنسیز هایی است که آنها برای مغز بسیار مضر هستند و باعث جلوگیری از عبور اطلاعات و دستورات مغز به انسان می شوند و برای همین است که بیماران در هنگام استفاده از قرص هایی که این ماده در تولید آنها به کار رفته دچار خواب می شوند و این خواب در واقع مرگ چند ساعته است تا مدتی که اثر این ماده از روی نورون های مغز بپرد.

قیمت فروش عمده سود پرک

قیمت فروش عمده سود پرکفروشنده سود پرک 98 در صد بیشتر شرکت های بزرگ هستند اما در برخی از شرمت های فرآورده ای کوچک نیز وجود دارد و بخاطر این که مقدار آن بسیار زیاد است قیمتش بسیار کم است به طوری که شرکت ها در فروش به کمترین قیمت با هم رقابت می کنند.و این بخاطر این است که طرز تهیه سود پرک 98 در صد بسیار ساده است.قیمت عمده ای آن بسیار کم است و در صورت خرید عمده قیمت هر کیلو سود پرک ۲۰۰۰ هزار تومان است و این یعنی اگر شما پانصد کیلو خرید کنید قیمتش فقط ۱ میلیون تومان می شود و بخاطر همین است که دلالان خیلی سریع به خرید و فروش این محصول روی آوردند.فروش عمده این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است.و فقط با کمی دقت می توان بهترین و خالص ترین محصول را از بهترین شرکت خریداری کرد.

مراکز خرید و فروش سود پرک 98 در صد در کشور

مراکز خرید و فروش سود پرک 98 در صد در کشور

خریداران سود پرک 98 در صد می توانند با مراجعه به دفاتر شرکت های تولیدات اولیه صنعتی مقدار خرید و زمان و مکان دریافت خود را ثبت کنند و تا ۱۰ روز آینده آن را تحویل بگیرند. از مراکز خرید و فروش این محصول به نمایشگاه دائمی در تهران و فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد که فروشنده ها و تولید کننده های این محصول همیشه حاضر هستند تا خریداران بروند و از محصول آنها خرید کنند. اکثر شرکت های تولیدات مواد اولیه برای فروش محصولات خود حاضر به تخفیف های زیاد هم هستند و این تخفیفات باعث شده که آن شرکت ها طرفداران زیادی جذب خود کنند.

سفارش سود پرک 98 در صد به صورت عمده

سفارش سود پرک 98 در صد به صورت عمده

خریدار سود پرک 98 در صد می تواند با کمی جستجو در اینترنت سایت ها و فروشگاه های مناسب و معتبر برای خرید این محصول را پیدا کند البته خرید و فروش و سفارش این ماده در اینترنت با سازماندهی سازمان های مورد نظر انجام می شود و آن فروشگاه هایی که این محصول را در سایت خود قرار داده اند از سازمان های مربوطه علامت های تاییدیه را برای فروش این محصول دارند پس شما می توانید با خیال راحت آن را سفارش دهید.فروش این محصول به صورت عمده هم حضوری است و هم غیرحضوری و برای خرید این محصول می توانید به تمامی سایت ها و مراکز فروش حضوری و غیر حضوری این محصول مراجعه کنید و مقدار مورد نظر خود را خریداری بفرمایید.در نظر داشته باشید که این ماده بسیار زیاد است و برای خرید آن زمان و مکان معینی وجود ندارد.

موارد استفاده از سود پرک 98 در صد

موارد استفاده از سود پرک 98 در صد

از موارد مصرف این ماده می توان به جداسازی بنزین و گازوئیل اشاره کرد یا اینکه برای بهم آوری مواد کیک زرد که یک محصول پتروشیمی است اشاره کرد. موارد بسیاری در صنعت هستند که از این ماده یعنی سود پرک ۹۸ درصد استفاده می شوند‌ و وجود این ماده جداساز بسیار حیاطی است. سود پرک برای جداسازی یا مخلوط کردن استفاده می شود که این امر باعث شده که خیلی از محققان این ویژگی را عجیب و خیلی شگفت انگیز بدانند و برای همین است که دولت ها نمی خواهند که مردم عامه از این محصول اطلاعاتی نداشته باشند چون اگر مردم بدانند ممکن است که قصد حمله به پالایشگاه ها به سرشان بزند. سود پرک حتی در ظرفی که ما در آن غذا می خوریم هم وجود دارد زیرا سود پرک در صنعت تولید کریستال های نشکن استفاده می شود و اینکه کریستالی در لحظه برخورد با زمین نمی شکند وجود این ماده است که بسیار ریز است اما کارایی زیادی دارد به طوری که همه دوست دارند تا در ساخت محصولاتشان از این ماده استفاده کنند.

توزیع و صادرات انواع سود پرک به خاورمیانه

توزیع و صادرات انواع سود پرک به خاورمیانه

توزیع سود پرک 98 در صد اکثرا در اروپا و آفریقا تولید و به کشور های خاور میانه ارسال می شود. البته که در‌ خاور میانه کشور هایی مثل چین و کره جنوبی نیز این محصول را تولید می کنند ولی چون مقدار آن بسیار کم هست کشورهای‌ آسیایی مجبور می شوند که این محصول را از اروپا وارد کنند و اروپایی ها و کشور هایی مثل سوئیس و آلمان و کرواسی از صادرات این محصول سود بسیار زیادی به دست آورده اند‌.کشورهایی که این محصول را تولید می کنند اکثرا کشورهای جهان اولی و پیشرفته هستند زیرا تولید و توزیع و صادرات این محصول مستلزم وجود ابزار و دستگاه های خاص خود است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی که یکی از انواع سود پرک است که از کشور چین وارد می شودکه این سود پرک کاملا استیل شده است که در بسته بندهای آن از کیسه های دو جداره پلی اتیلن استفاد

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی