فروش سود پرک
خانه / سود پرک / صادرات سود پرک | صادرات سود پرک 98 درصد به عراق

صادرات سود پرک | صادرات سود پرک 98 درصد به عراق

صادرات سود پرک با غلظت و کیفیت 98 درصد به کشورهایی همچون عراق به دلیل تقاضای گسترده ای که در این زمینه دارد، به شکلی متنوع در حال انجام است. کارایی بی نظیر انواع مدل سود پرک موجب گردیده که در زمینه های متعددی از این ماده شیمیایی بهره گیری شود که برای مردم باصرفه تر نیز واقع گردد.

کالاهایی که عنوان صادراتی را با خود به یدک می کشند معمولا نسبت به دیگر نمونه از کیفیت و ظاهر بهتری برخوردار بوده و در عین حال تنوع بیشتری را هم شامل می شوند.
سود پرک صادراتی را نیز می توان در این زمره به شمار آورد به ویژه آن که توسط برندهای معروف و معتبری هم در بازار توزیع می گردد مانند نیروکلر، گوهر شیمی، آزما و… .
صادرات سود پرک با کیفیت 98 درصد به دلیل نقش سازنده و مهمی که در تولیدات متنوع و گسترده را دارد، بازار داغی را در کشورهای دور و نزدیکی چون عراق را شامل می شود.

همانطور که در مطالب پیشین نیز به این موضوع اشاره شد با کمک سود پرکی که از غلظت و قوام 98 درصد برخوردار هستند می توان تولیداتی گسترده در زمینه مواد خوراکی و غیر خوراکی را ایجاد نمود.
این موضوع به خوبی مشخص می سازد که سود پرک تا چه اندازه می تواند در بهینه سازی مصارف مختلف کارآمد و سودمند واقع گردد.

جالب است بدانید که سود پرک نقش مهمی را در پاکسازی و برطرف نمودن آلودگی را دارند به همین دلیل نیز در تولید مواد شوینده و صابون سازی از این ماده شیمیایی بهره گیری می شود.

صادرات سود پرک به کشورهای مختلفی انجام می شود و محصولات از سوی شرکت های بازرگانی و غیره به بازارهای جهانی عرضه می گردد و به فروش می رسد. 

صادرات سود پرک | صادرات سود پرک 98 درصد به عراق

صادرات سود پرک نوع 98 درصد

صادرات سود پرک نوع 98 درصد به دلیل نوع حساسیتی که در تولید و بسته بندی شامل می شود اغلب به کشورهای نزدیک و همسایه ای چون عراق انجام می گیرد.
سود پرک در زمینه تولیدات مواد شیمی و پتروشیمی نیز نقش مهم و سازنده ای را دارد که بهره گیری از آن توسط کشور عراق می تواند، سودمند و کارآمد خواهد بود که به همین دلیل نیز بازار داغی را از آن خود نموده است.
صادرات سود پرک بهتر است به شکل زیر انجام گیرد:

 1. در قالب کیسه ای
 2. وزن حدودی 25 کیلویی
 3. بسته بندی در تعداد بالا
 4. وزن مناسب
 5. قابلیت حمل و جابجایی خوب
 6. استفاده از کیسه های پلی اتیلن
 7. بهره گیری از بسته بندی های دوجداره
 8. امکان نفود نم و رطوبت به داخل کیسه ها به آسان وجود نداشته باشد.
 9. بهتر است که بسته ها به شکل پلمپ شده روانه بازار گردند.
 10. ترکیبات اولیه سود پرک بر روی هر بسته مشخص باشد.

صادرات عمده انواع سود پرک به عراق

صادرات سود پرک در انواع و اقسام مختلف به کشور عراق با نرخی مناسب و عمده انجام می گیرد؛ زیرا حجم سفارشات این خریداران بسیار گسترده و به شکل کلی خواهد بود.
سود پرک صادراتی خوب دارای ویژگی های زیر هستند:

 1. چندان سنگین وزن نیستند.
 2. تنوع کیفی بالایی را در بسته بندی دارند.
 3. توسط برندهای معتبری تولید و پخش می گردند.
 4. انواع و اقسام گسترده ای را در شامل می شود.
 5. غلظت خوب و مناسبی را دارد.
 6. به مدت ماندگاری مواد مختلف کمک خواهد کرد.
 7. در قالب بسته بندی کیسه ای روانه بازار می گردد.
 8. در ترکیب با آب به آسانی به مواد تشکیل دهنده خود باز می گردد.

انواع مدل سود پرک صادراتی اصل

صادرات سود پرک با کیفیت اصل و برتر توسط برندهایی انجام می گیرد که به خوبی انواع و اقسام این ماده شیمیایی سودمند را می شناسند.
انواع مدل سود پرک را می توان به طور کلی به نمونه های زیر تقسیم نمود:

 1. سود پرک جامد سفید رنگ
 2. سود پرک کاستیک سودا
 3. سود پرک سدیم هیدروکسید
 4. سود پرک سوزآور
 5. سود پرک قلیایی

عرضه سود پرک صادارتی به عراق

صادرات سود پرک به کشور عراق همانطور که اشاره شد معمولا به نرخ عمده و به شکل کلی انجام می گیرد زیرا تقاضای بالایی را در این زمینه شامل می شود.
عرضه سود پرک صادراتی به عراق باید در قالب بسته بندی کیسه ای صورت پذیرد چرا که:

 1. باعث حفظ درجه کیفی آن خواهد شد.
 2. به کلوخه شدن سود پرک نخواهد انجامید.
 3. برای هر دو طرف معامله حجمی باصرفه تر را خواهد داشت.

 

صادرات سود پرک به کشورهای همسایه

صادرات سود پرک به کشورهای همسایهصادرات سود پرک به کشورهای همسایه صورت می گیرد که می توان به این ها اشاره کرد: 

 • پاکستان 
 • افغانستان 
 • گرجستان 
 • ترکیه 
 • ارمنستان 
 • ترکمنستان 
 • امارات
 • و سایر کشورها 

سود پرک که یکی از محصولات پر فروش و کاربردی به شمار می رود، درصنایع گوناگونی از آن استفاده می کنند. همین مسئله سبب شده تا بیشتر کشورها خریدار سود پرک در کشورمان باشند. 

در این عرصه دیده شده گروه های بازرگانی متفاوتی فعالیت می کنند و در کار صادارت این نوع از محصول هستند. کارخانه تولید سود پرک نیز که در شهرهای متفاوتی فعالیت دارد، در همکاری با شرکت های تجاری، محصولاتش را به خارج و به ویژه کشورهای همسایه صادر می نماید. 

صادرات این نوع از ماده ها سود خوبی می تواند برای کارخانه ها داران و همچنین صادرکنندگان داشته باشد. این ماده در بسته بندی های دو لایه و کاملاً عایق شده از طریق زمینی و هوایی صادر می شود و در این زمینه تمهیدات ویژه ای اتخاذ می گردد. 

این عنصر در حالی که کاربردی می باشد، بسیار هم خطرناک است و برای همین تحت مراقبت های شدید، صادراتش انجام می پذیرد. 

صادر کنندگان با در نظر داشت همه استانداردهای روز، سود پرک را آماده، بسته بندی و سپس عرضه می دارند. 

شرکت های تولیدی سود پرک در کشور

شرکت های تولیدی سود پرک در کشورشرکت های تولیدی گوناگون در گوشه و کنار کشورمان وجود دارند که در کار تولید انواع سود پرک می باشند. این شرکت ها سود پرک را برای شرکت های مختلفی تولید می کنند که در زمینه تولید انواع و اقسام تولیدات می باشند. 

به این نکته نیز باید اشاره کرد که سود پرک ایرانی دارای کیفیت بسیاری بالایی می باشد و در سطح کشورهایی که تولید کننده این نوع از عنصر هستند، فعلاً پیشتاز می باشد. در کنار این، کشورهایی که نیاز به سود پرک دارند، بیشتر مشتاق معامله و همچنین خرید این ماده از شرکت های ایرانی می باشند. تا پیش از این که تحریم ها تشدید یابد، شرکت های خارجی مخلتفی حتی از اروپا نیز در کار زمینه چینی برای واردات سود پرک بودند که این کار میسر نگردید. 

اکنون هم از راه های متفاوتی سود پرک صادر می شود که شرکت های تولید کننده در این عرصه پیشگام هستند. 

توزیع سود پرک در بازار از سوی شرکت ها و همچنین نمایندگی های آنان انجام می شود. شعبه های تولیدی ها پخش سود پرک را به صورت عمده و جزئی انجام می دهند؛ البته قابل یادآوری است که این نوع از ماده، کارایی عمومی ندارد و تنها از آن صنایع استفاده می کنند که در کار تولید انواع مختلفی از کالا می باشند. 

قیمت بهترین نوع سود پرک در بازار

قیمت بهترین نوع سود پرک در بازاربرای این که از قیمت بهترین نوع سود پرک در بازار مطلع شوید، نیاز است که با مراکز خرید و فروش انواع مواد شیمیایی سر بزنید. 

از این بازارها هم می توانید سود پرک ارزان فیمت تهیه کنید و هم این که تازه ترین نرخ ها را به دست آورید. این محصول در حال حاضر نرخ ثابتی در بازار ندارد و به همین دلیل بایستی روزانه تماس گرفت و قیمت ها را تهیه کرد. 

اگر به فروشگاه های اینترنتی هم مراجعه کنید، در آن جا به یکسری شماره های تلفن بر می خورید. این نشان دهنده این است که باید با این شماره ها برای قیمت گیری تماس بگیرید. 

خریداران عمده سود پرک

خریداران عمده سود پرکخریداران عمده سود پرک را می توان این گونه نام گرفت: 

 1. شرکت های پتروشیمی 
 2. شرکت های سازنده مواد بهداشتی 
 3. شرکت های تولید کننده چوب 
 4. شرکت های صنایع دارویی 
 5. شرکت های نفتی 
 6. شرکت های کاغذ 
 7. و غیره 

این ها از جمله خریداران عمده سود پرک در کشور به شمار می روند که در کار تولید انواع مختلفی از کالا می باشند. بیشتر خریداران برای تهیه این ماده، با کارخانه های تولیدی در تماس و داد و ستد می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی که یکی از انواع سود پرک است که از کشور چین وارد می شودکه این سود پرک کاملا استیل شده است که در بسته بندهای آن از کیسه های دو جداره پلی اتیلن استفاد

آراد شیمی