فروش سود پرک
خانه / سود پرک / قیمت فروش سود پرک | سود پرک ایرانی

قیمت فروش سود پرک | سود پرک ایرانی

قیمت فروش سود پرک با توجه به تولید های مختلف متفاوت است .تولید کننده سود پرک ایرانی تنها یک نفر نیست بلکه شامل یک کادر و مجموعه است که به تولید سود پرک ایرانی با ظرفیت و توانایی های خود هستند این تولیدکنندگان چون هیدروکسید سدیم ایرانی تولید می کند.سود پرک یا یود کاستیک یا همان هیروکسید سدین پرک،ورقه های نازک سفید رنگی هستند که جاذب رطوبت بوده و قابلیت انحلال در آب را دارند.این ماده از تبخیر سود کاستیک مایه که خود از طریق فناوری ممبرانی تولید شده است بدست می اید. قیمت جهان سود پرک نیز با توجه به کیفیت آن هنگام تولید متفاوت است.این شرکت تولید کننده انواع سود مرک درجه یک و درجه دو میباسد وآماده ارائه خدمات به مشتری های خود میباشد. سود پرک کرمانشاه یکی از بهترین برندها می باشد. 

قیمت فروش سود پرک | سود پرک ایرانی

تولید سود پرک ایرانی

ایران زمینه تولید سودپرک ایرانی را از آن جهت دارد که جز تولیدکنندگان بزرگ نفت و گاز در دنیا است و در نتیجه تولیدات پتروشیمی و شیمیایی داخل کشور را تامین می کند و بخش قابل توجهی را نیز به کشورهای دیگر صادر می کنند.
هیدروکسید که در ایران تولید می شود در کشور ایران قرار دارد.تولید کننده سودپرک ایرانی چندین شرکت هستند که عموما به فعالیت بازرگانی می پردازند و این شرکت ها با برندهای مختلف سودپرک ایرانی را تولید می کنند.سود پرک در ایران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته میشود و به دلیل داشتن کیفیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است.

تولید کنندگان سودپرک

تولید سودپرک در کشورهای که دارای صنایع پتروشیمی هستند صورت می گیرد.تولید کنندگان سودپرک اغلب دارای پتروشیمی قوی هستند.
هیدروکسید سدیم از مهمترین مواد شیمیایی است که در این صنعت بسیار کاربرد دارد و از این ماده برای تولیدات صنعتی و مصرفی استفاده می شود.
تولید این محصول در بازار ( توسط تولیدکنندگان ) باعث تامین نیازهای بازار-کسب سود میشودبزرگترین کشورهای تولیدکننده به ترتیب :آمریکا-چین-ایران-کشورهای اروپایی-خاورمیانه و شرق آسیا است.

تولیدکنندگان سودپرک ایرانی

شرکت های تولیدکننده این مواد در کشورمان کم نیستند. از میان این تولیدکنندگان به این مراکز جایگاه خوبی در تولید سودپرک برخوردارند که برای هر کدام توضیح نسبتا کامل و جامعی را داده ایم.شرکت تولیدی آراکس شیمی-شرکت آراکس شیمی از تولیدکنندگانی است که به صورت عمده این ماده را با 98 درصد خالصی تولید می کند. این شرکت بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت دارد.گروه تولیدی کلران-گروه تولید کننده شیمیایی کلران در شهر سمنان واقع است. فعالیت این گروه بیشتر از سه دهه است و توانسته گواهینامه های بسیاری از کشورهای مختلف دریافت کند.تولید کننده آراکس سود-مرکز تولیدی سودپرک اکسین سود در زمینه کاستین پرک ( هیدروکسید سدیم مایع ) روزانه 40 تن مواد را در سه واحد مرکز خود تولید می کند.شرکت پرک بندر امام-شرکت پرک بندر امام از بزرگترین تولیدکنندگان است که بیشترین هیدروکسید سدیم را تولید می کند. این شرکت در ماهشهر قرار دارد از جمله فعالیت های این شرکت :کیسه های دوجداره-موادشوینده -تولیدی کاغذ است.

قیمت فروش سود پرک

قیمت فروش سود پرک

برای خرید سود پرک ۹۸ درصد و سود مایع در بسته بندی های استاندارد و همچنین آشنایی با قیمت سود پرک میتوانید بطور مستقیم با کارخانه در ارتباط باشید و یا با مراجعه به مراکز فروش این محصول، با کیفیت ترین نوع آن را خریداری کنید. بیشترین دلیل تغییر قیمتها مربوط به دلار آمریکا می باشد. بنابراین قیمت ثابتی ندارد و خریداران محترم بایستی با توجه به نوسانات ارزی قیمت را به روز استعلام نمایند. بنابراین با توجه به کیفیت تولید شده توسط شرکتهای تولید کننده قیمت فروش سود پرک تعیین می شود. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی در بخش قیمت محصول ها به راحتی قیمت محصول مورد نظر را پیدا کرده و طبق آن شما هم محصول خود را به فروش برسانید. خریداران سود پرک می توانند برای اطلاع از قیمت ها با کارخانه های تولید کننده مستقیما در ارتباط باشند. قیمت فروش سود پرک در تولیدی های مختلف متفاوت است مثلا سود پرک تولیدی شرکت جهان با سود پرک تولیدی که در تهران تولید می شود قیمتش متفاوت است  اگر شما با مشاوران تماس بگیرید آنها به شما خواهند گفت کدام محصول را خریداری کنید تا راحتتر در صنایع بتوانید از آن استفاده کنید.

سفارش سود پرک به صورت جزئی و عمده

سفارش سود پرک به صورت جزئی و عمدهارائه نمونه ی محصول برای فروش سود پرک

به منظور جلب رضایت مشتری و اطمینان کامل از محصولات ارائه شده شرکت مینا تجهیز این شرایط را فراهم می کند تا نمونه هایی در بسته بندی های یک کیلوگرمی تهیه کنند تا با کسب نهایت رضایت شما، فروش سود پرک را در مقادیر بالاتر انجام دهد.

فروش سود پرک با کیفیت تضمینی

فروش سدیم هیدروکسید یا به عبارتی فروش سود سوزآور با کیفیت تضمینی صورت می پذیرد. نمونه های ارائه شده در صورت عدم رضایت مشتری، هزینه ی نمونه مشروط به ارائه ی برگه آنالیز مورد نظر مبنی بر عدم کیفیت محصول عودت داده میشود.

سود پرک یا سدیم هیدروکسید یک باز قوی است (استفاده در صنعت کاغذ سازی در تولید نمک های سدیم و مواد شوینده، تنظیم pH، و سنتز آلی) همچنین یک چربی گیر قوی است و زمانی که در تماس با چربی قرار گیرد به راحتی آن ها را در خود حل می کند بنابراین سود پرک صنعتی مواد شیمیایی صنعتی بسیار مهم به‌شمار می‌رود و با توجه به مصرف عمده ی سود پرک در حوزه های صنعتی شرکت مینا تجهیز آریا فعال در حوزه ی فروش مواد شیمیایی، فروش سدیم هیدروکسید با دو گرید صنعتی و آزمایشگاهی به صورت جزئی یا عمده و ارسال به اقصی نقاط ایران را انجام میدهد. 

بزرگترین وارد کننده سود پرک در کشور

بزرگترین وارد کننده سود پرک در کشور

سود سوز آور مایع با استفاده از فرایند هیدرولیز محلول آب نمک تولید می شود، سود مایع در پتروشیمی ها و واحد های تولیدی سود مایع تولید شده و ضمن انتقال توسط تانکرهای مخصوص به واحد های تولیدی سود پرک، در مخازن مخصوص تعبیه شده در واحد های تولیدی تخلیه می گردد.

واحد های تولید سود سوز آور مایع همزمان با تولید سود مایع ، اسید کلریدریک ، آب ژاول ، پرکلرین ، گاز کلر و سایر مواد شیمیایی دیگر را نیز به عنوان مشتقات تولیدی ، تولید می نماید.

سود کاستیک مایع در کارخانجات از مخزن اصلی به مخزن هوایی کوچک منتقل و سپس به دست سینی های نیکل سرریز می شود و با حرارت ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد از سود مایع ۵۰% به ۹۸% تغلیظ می گردد. سود مایع پس از حرارت کافی به سمت دستگاه درایو خنک کن منتقل و با سرمایش به ورقه های نازک پرک در دیواره حلقوی گرایف تبدیل می گردد. در این فرایند ، آب موجود در سود کاستیک مایع تبخیر شده و محصول فرایند، سود پرک با آنالیز ۹۸% حاصل می شود. 

کاربرد های مختلف سود پرک در صنعت

کاربرد های مختلف سود پرک در صنعت

سود مایع یا هیدروکسید سدیم ماده ای است خورنده و از خانواده مواد قلیایی که برای نگهداری این ماده و یا استفاده در چرخه تولید ، می بایست از لوله و اتصالات مخصوص استفاده گردد . معمولاً از ورق نیکل که قابلیت ضد خورندگی دار در کارخانجات استفاده می شود. به منظور سهولت در حمل و نقل، نگهداری و استفاده، سود مایع به سود پرک جامد تبدیل می شود. استفاده از سود کاستیک مایع با کیفیت و همچنین استفاده از تجهیزات به روز برای تولید سود پرک از سود مایع موجب بدست آمدن محصول با کیفیت و با خلوص بالا می شود. 

شرکت تولیدی پرک شیمی کرمانشاه

شرکت تولیدی پرک شیمی کرمانشاهشرکت تولیدی پرک شیمی کرمانشاه، عرضه کننده بهترین محصول در این خصوص می باشد. این شرکت، انواع گوناگونی از سود پرک را تولید می کند و سپس آن را در بسته بندی های گوناگونی وارد بازار می نماید. شرکت تولیدی شیمی کرمانشاه، نخستین کارخانه این گونه از محصول در غرب کشور به شمار می رود که دو دهه سابقه دارد. 

این برند معروف، محصولاتش را در نه تنها در انواع مختلفی به بازار عرضه می کند، بلکه آن را در بسته بندی های متفاوتی به فروش می رساند. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های متفاوت این شرکت، محصولات آن را به صورت کلی و جزئی خریداری کنید. کارخانه سود پرک کرمانشاه، عرضه کننده بهترین محصول می باشد. 

تولیدی، سعی دارد که علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، محصولات خود را به خارج از کشور هم صادر کند. این گونه می تواند سود بیشتری به دست آورد. در کنار این محصولات این شرکت به سر تا سر ایران توزیع و به فروش می رسد. باید گفت که فروش سود پرک در مشهد و سایر شهرهای دیگر کشور انجام می شود. 

فروشنده سود پرک کرمانشاه، این محصول را در سایت های اینترنتی نیز عرضه می دارد. شما می توانید خرید سود پرک در اصفهان را هم از همین برند انجام دهید. 

فروش عمده سود پرک در کرمانشاه

فروش عمده سود پرک در کرمانشاهفروش عمده سود پرک در کرمانشاه، از جانب مراجع گوناگونی صورت می گیرد. در این عرصه، شرکت تولیدی شیمی کرمانشاه، عرضه کننده عمده محصولات خود به بازار این استان می باشد. از جانب دیگر با مراجعه به مراکز خرید و فروش مواد شیمیایی در این منطقه از کشورمان، می شود سود پرک تهران و یا محصولات تولید کننده سود پرک تبریز را هم به دست آورد. 

فروش عمده این محصول در انواع گوناگونی صورت می گیرد. شما می توانید سود پرک خوراکی و نوع صنعتی آن را به راحتی از این مراکز تهیه کنید. در هر صورت بایستی به این نکته اشاره کرد که شرکت ها و برندهای معتبر زیادی هستند که محصولات شان در استان کرمانشاه به صورت کلی عرضه و پخش می گردد. 

خریدار سود پرک در این استان، می تواند به هر میزانی که نیاز دارد، این محصول را تهیه کند و مورد استفاده قرار دهد. خرید عمده را اغلب کارخانه داران و فروشندگان سطح شهر انجام می دهند. آنان با این کار، هزینه های خود را کاهش می دهند و با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به بازار، سود پرک را خریداری می نمایند. 

عرضه عمده سود پرک کرمانشاه در کشور

عرضه عمده سود پرک کرمانشاه در کشورعرضه عمده سود پرک کرمانشاه در کشور، از جانب خود این تولیدی صورت می گیرد. مالکان کارخانه، گروه هایی از بازاریابان را تشکیل می دهند تا راه های مختلفی را برای فروش بیشتر محصولات بررسی کنند. آن ها سعی شان بر این است که سود پرک درجه یک را به بازار عرضه نمایند که از درصد خلوص بالاتری برخوردار می باشد. 

این گونه خواهند توانست که فروش خود را بالا ببرند. در همین حال، عرضه عمده سود پرک این برند معروف، از طریق نمایندگی ها و همچنین سایت های گوناگون اینترنتی نیز انجام می شود. به این ترتیب، خریداران در هر جایی از کشور که زندگی می کنند، به آسانی می توانند به این شعب و یا فروشگاه های آنلاین برای خرید بهترین سود پرک مراجعه کنند. 

تولید کننده، همه جوانب را در نظر می گیرد تا بتوانند به بهترین وجه ممکن، محصولش را به صورت عمده در اختیار خریدار قرار دهد. آن ها همچنین در بسته بندی های گوناگون و به طور فله ای، سود پرک را به شهرهای مختلفی ارسال می نمایند. اگر می خواهید که سود پرک ارزان تهیه کنید، پس به نمایندگی های این شرکت تولیدی مراجعه کنید. 

لیست قیمت سود پرک در بازار

لیست قیمت سود پرک در بازار اگر به دنبال لیست قیمت سود پرک در بازار هستید، بهتر است که به مراجع مختلفی سر بزنید. این مراجع، عبارتند از کارخانه های تولیدی، نمایندگی ها و سایت های مختلف اینترنتی. شما به هر یک از این مراجع که مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید، می توانید به راحتی تازه ترین قیمت سود پرک را به دست آورده و حتی آن را از این راه ها خریداری کنید. 

روی هم رفته، قیمت این محصول با ارزش که کارایی بالایی در صنایع مختلف دارد را کارخانه های تولیدی و فروشندگانی تعیین می نمایند که آن را در بازار به فروش می رسانند. کارخانه ها که قیمت عمده را برای مشتریان خود اعلام می کنند؛ اما فروشندگان سطح شهر، بر اساس موارد دیگری از جمله پرداخت اجاره و مالیات، نرخ را بالاتر حساب می نمایند.

در هر صورت، قیمت این محصول ربط مستقیمی به کیفیت آن هم دارد. همان گونه که در بالا گفته شد، شرکت های تولید کننده، سود پرک را درجه بندی می کنند و به اشکال مختلفی نیز آن را وارد بازار می نمایند. در کنار این هر شرکتی قیمتی را اعلام می نماید. برای نمونه قیمت سود پرک بندر امام با سود پرک خوزستان متفاوت می باشد. 

در این جا ما به شما توصیه می کنیم که سری به سایت های اینترنتی هم بزنید. از این سایت ها به راحتی خواهید توانست قسمت سود پرک کلر پارس را هم تهیه کنید. 

بازار خرید انواع سود پرک ایرانی

بازار خرید انواع سود پرک ایرانیاز بازار خرید انوع سود پرک ایرانی، می شود بهترین محصولات را تهیه کرد و از آن در امور گوناگونی کار گرفت. این بازارها را در هر شهری می شود به راحتی پیدا نمود. شما چه در شمال چه در جنوب، غرب یا شرق کشور باشید، می توانید با مراجعه به مجراها و مراکز مختلفی، بهترین نوع سود پرک را که کارایی بالایی دارد تهیه نمایید. 

در بازار خرید و فروش، سود پرک را می شود به اشکال گوناگونی پیدا کرد. در این بازار، این نوع از ماده به صورت عمده و جزئی عرضه می کنند. سود پرک ایرانی به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل شما می توانید در بازار، برندهای متفاوتی را مشاهده نمایید و حتی خرید را انجام دهید. 

اما سود پرکی که در بازار ارائه می شود، در این انواع می باشد: 

 • سدیم هیدروکسید پرک 
 • سدیم هیدروکسید مایع 
 • سدیم هیدروکسید جامد 
 • نوع آرد شده سود 
 • نوع گرانولی این محصول 
 • و سایر موارد دیگر 

نمایندگی فروش سود پرک وارداتی

نمایندگی فروش سود پرک وارداتینمایندگی فروش سود پرک وارداتی، انواع مختلفی از محصولات را که تولید شده توسط شرکت های خارجی می باشد، عرضه می نماید. شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند و در کار واردات سود پرک می باشند، با مراجعه به کارخانه های گوناگون در کشورهای مختلف، محصول را به صورت عمده و با قیمت های مناسب می خرند. 

آنان پس از این که این ماده را از مرز گذراندند، آن را به تدریج وارد بازار خرید و فروش می کنند. این کار توسط نمایندگی های شان انجام می شود. این نمایندگی ها در بیشتر شهرهای کشور فعالیت می نمایند. آنان بهترین نوع محصول را که در بسته های متفاوتی جای داده شده است، به اشکال مختلفی از جمله عمده و جزئی می فروشند. 

خریدار به راحتی می توانید نمایندگی ها را در هر جایی که زندگی می نامید، پیدا کرده و برای خرید آن اقدام کند. اغلب این نمایندگی ها در کار توزیع و پخش محصول می باشند. آنان همچنین بازاریابی محصول را به دوش دارند. نمایندگی ها بهترین و مطلوب ترین مرجع برای خرید مطمئن می باشند. آن ها عرضه کالا را با تضمین انجام می دهند. 

می توانید برای خرید این سود با غلظت و درصد بالا، به نمایندگی هایی که در شهرتان بنا شده اند، مراجعه کنید. 

بزرگترین عمده فروش انواع سود پرک در ایران

بزرگترین عمده فروش انواع سود پرک در ایرانبزرگترین عمده فروش انواع سود پرک در ایران، شرکت هایی می باشند که این محصول را تولید می کنند. آنان به عنوان مرجع اصلی تولید و فروش به شمار می روند. شما می توانید با مراجعه به دفاتر فروش این کارخانه ها، بهترین نوع سود پرک را به صورت کلی خریداری کنید. در کنار این خرید سود پرک نیرو کلر در هر شهری امکان پذیر می باشد. 

این برند از جمله بهترین برندها در ایران به شمار می رود. تولید کنندگان آن، محصولات خود را از طرق گوناگونی در اختیار مشتریان قرار می دهند. همچنین سود پرک در خوزستان و سایر استان های دیگر هم به شکل کلی از سوی کارخانه های بزرگ عرضه می شود. عمدتاً فروشندگان عمده، می کوشند تا در کیفیت های گوناگونی محصول را بفروشند. 

دلیل این مسئله این است که خریداران، محصول را به صورت متفاوتی تهیه می کنند. برخی از آنان نیاز به سود پرک 98% درصد دارند که نوع اعلاء محصول است و برخی دیگر هم نیاز به سود پرک هایی که در درجه پایین تری تولید و عرضه می شوند. در هر صورت عمده فروش همه این موارد را در نظر می گیرد و محصولش را به فروش می گذارد. 

شرکت های صادر کننده سود پرک ایرانی

شرکت های صادر کننده سود پرک ایرانیشرکت های صادر کننده سود پرک ایرانی، محصولات خود را با کیفیت های گوناگون و همچنین در بسته بندی های متفاوتی به کشورهای مختلف صارد می کنند. این ماده به دلیل کاربرد بالایی که در صنایع مختلفی دارد، مورد توجه بیشتر شرکت های صنعتی قرار گرفته است. از جانب دیگر این محصول در ایران به وفور تولید می شود که دارای کیفیت خوبی است. 

به همین دلیل سود پرک ایرانی مشتریان خارجی زیادی دارد؛ ولی در این زمینه باید گفت که تا اندازه صادرات این نوع از ماده شیمیایی را تحریم ها سد راهش شده اند. با همه این موارد و مشکلات، باز هم شرکت های تولیدی، محصولات شان به صورت کاملاً قانون به کشورهای آسیایی، اروپایی، امریکایی و افریقایی صادر می کنند. 

سود پرک تولید شده در کشورمان از قیمت مناسبی نیز در کنار کیفیت بالایی که دارد، برخوردار می باشد. روی هم رفته، این گونه از محصول را شرکت های بازرگانی گوناگون در کنار شرکت های تولید کننده، به کشورهای متعددی صادر می کنند. صادرات این ماده، سود خوبی دارد و می تواند در بخش ارز آوری بیشتر به کشور، کمک زیادی نماید. 

پخش عمده سود پرک در سراسر کشور

پخش عمده سود پرک در سراسر کشورپخش عمده سود پرک در سراسر کشور، از جانب مراجع مختلفی صورت می گیرد. خریداران این محصول نیز در سر تا سر ایران، پراکنده هستند و به همین دلیل است که عمده فروشی ها را می شود در هر نقطه از این کشور پیدا کرد. خریداران این محصول به صورت عمده، صنایع گوناگونی هستند که تولیدات مختلفی دارند. 

اما مراجعی که در کار پخش عمده سود پرک در کیفیت ها و قیمت های متفاوتی می باشند را می شود این گونه معرفی کرد: 

 • شرکت های تولید کننده این محصول 
 • شرکت های وارداتی و بازرگانی 
 • نمایندگی این شرکت ها 
 • مراکز خرید و فروش سطح شهر 
 • وب سایت های گوناگون اینترنتی 

عرضه سود پرک با قیمت کارخانه

عرضه سود پرک با قیمت کارخانهعرضه سود پرک با قیمت کارخانه از جانب خود تولیدی صورت می گیرد. در اقصی نقاط کشورمان تولیدی هایی وجود دارند که سود پرک را در انواع مختلفی تولید می نمایند. آنان سعی شان بر این است که با بالا بردن کیفیت و پایین آوردن قیمت، مشتریان بیشتری جذب کنند و در همین حال فروش بیشتری داشته باشند. 

برای همین است که محصولات شان را به قیمت تمام شد تولید، به فروش می رسانند. این شرکت ها همچنین از طریق شعب گوناگونی که ایجاد نموده اند هم سود پرک را به قیمت کارخانه عرضه می کنند. 

شما قادر هستید که با مراجعه به بازارهای آنلاین هم خرید با قیمت کارخانه انواع سود پرک را انجام دهید. 

خریداران عمده سود پرک کاستیک

خریداران عمده سود پرک کاستیکخریداران عمده سود پرک کاستیک، می توانند به مراجعی که بارها در بالا به آن پرداختیم، سر بزنند. کارخانه های تولیدی و نمایندگی های شان و همچنین سایت های مختلفی اینترنتی، همه و همه، در کار فروش عمده سود پرک کاستیک می باشند.

این گونه از سود کاربرد زیادی در صنایع دارد و به همین دلیل صنعت کاران برای این که با قیمت های مناسبی آن را تهیه کنند، رو به خرید عمده می آورند. 

شما از مجراهای مختلفی می توانید این سود پرک را به گونه عمده تهیه کنید. 

خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

خرید مستقیم سود پرک از کارخانهخرید مستقیم سود پرک از کارخانه، به سود هر دو طرف معامله است. 

از یک سو، فروشنده که کارخانه تولیدی می باشد، بهتر و بیشتر محصولش را عرضه می کند و در سوی دیگر، با عرضه مستقیم، خریدار می تواند به قیمت پایین تری نسبت به بازار این محصول را بخرد. در کنار این موارد، موضوعات دیگری هم وجود دارد که باعث می شود، خرید مستقیم به سود مشتری تمام شود. 

مسئله دیگر این است که خریدار، اصل ترین و با کیفیت ترین نوع سود پرک را از کارخانه با تضمین بالا خریداری می نماید. 

در هر صورت شما می توانید برای خرید مستقیم به سایت های رسمی شرکت های تولیدی هم مراجعه کنید. در این سایت ها فروش سود پرک کلران و دیگر برندهای معروف هم انجام می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سود پرک چینی | سایت فروش عمده سود پرک کاستیک

سود پرک چینی که یکی از انواع سود پرک است که از کشور چین وارد می شودکه این سود پرک کاملا استیل شده است که در بسته بندهای آن از کیسه های دو جداره پلی اتیلن استفاد

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی